Now your Business is Complete

About

פעילות בישראל

חברת קומפליט הינה ספקית פתרונות לניהול ארגונים עסקיים מהבולטות בישראל, מאז הקמתה בשנת 2001. כשותף עסקי של חברת SAP העולמית, ביצעה והובילה קומפליט מאות רבות של פרויקטים הן בארץ והן ברחבי העולם כאשר המשותף לכל אותם פרויקטים הוא האיכות חסרת הפשרות של הביצוע והבנת הצרכים. היתרון המובהק של חברת קומפליט נובע מהמומחיות והניסיון הרבים שרכשה בכ-15 שנות פעילותה, הן בפתרונות רבים ומגוונים שהוטמעו בלקוחותיה והן בהתמחות החברה בביצוע פרויקטים גלובליים הכוללים הטמעה של לוקליזציות שונות בלמעלה מחמישים מדינות שונות ברחבי העולם. אנו יודעים כי עבור הלקוח הגעה לפתרון איכותי ובזמן תגובה מינימלי הוא עיקרי ולכן מצוי בראש סדרי העדיפויות שלנו.

פיתוחים עבור מערכת SAP Business One

מחלקת המחקר והפיתוח של קומפליט מתמחה בביצוע איכותי, מהיר ובעלות נמוכה של פתרונות המותאמים לצרכי הלקוח. אנו מבצעים את הפיתוח תוך שימוש בכלי הפיתוח של SAP ובכך אנו מאפשרים ללקוח לשמר את ליבת המערכת ולשדרג גרסאות בקלות ובמהירות. המחלקה מפתחת ואורזת פתרונות גנריים עבור ורטיקליים שונים, ובכך מספקת ללקוח יתרון איכותי בהגעה מהירה לפתרון תוך הימנעות מפיתוח מורכב ויקר.

פעילות בינלאומית

קומפליט הינה חברת פתרונות המחשוב המובילה בישראל בתחום הטמעות בחו”ל. מאז הקמתה רכשה החברה ניסיון רב בהקמה, הטמעה ותמיכה בפרויקטים בינלאומיים בלמעלה מ 50 מדינות שונות בעולם תוך מתן מענה מלא לחוקי המס המשתנים, הרגולציות והתמודדות עם שפות שונות.

 לקומפליט מתודולוגיה מוכחת לפריסה ארגונית ומחשובית באתרים שונים ובמדינות שונות, זאת תוך  שיתוף צוות ההנהלה או מטה החברה והטמעת ההחלטות הארגוניות של החברה בכלל החברות הבנות והסניפים.

 לקומפליט מרכז תמיכה מקצועי ומנוסה מאוד הפועל במתכונת 24/7  המספק את כלל התמיכה  ללקוחות גלובליים ולמעלה מ- 140 פרויקטים (ארה”ב, מדינות דרום אמריקה, מדינות האיחוד האירופי, סין, יפן, רוסיה, הודו, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה, מדינות רבות באפריקה ועוד).

הנהלת החברה

יעל אילן

מנכ״לית
יעל, בעלת ניסיון בתעשיות הטלקום והתוכנה, לרבות מחקר ופיתוח בתחום תעשיית ההייטק והטכנולוגיה הגלובאלית. ליעל תואר B.A מהאוניברסיטה העברית בירושלים בכלכלה ומנהל עסקים ותעודה מקצועית במדעי המחשב. יעל אילן כיהנה במספר תפקידים ניהוליים בכירים בקבוצות אמדוקס ארה"ב ואמדוקס ישראל שירותים מקצועיים, תוך תמיכה בספקי שירותי תקשורת גדולים בצפון אמריקה ואירופה. יעל שימשה גם כיועצת עצמאית בתחומי ניהול תפעול ובקרה של חברות רבות. לפני 12 שנה הצטרפה יעל לקבוצת פורמולה ומילאה מספר רב של תפקידי ניהול בכירים בקבוצה כאשר תפקידה האחרון היה מנכ"לית חברת FTS מתחום הבילינג המתקדם. כיום מובילה יעל את חברת "קומפליט" אשר הינה חברת היישום המובילה בישראל במגזר ה-Midmarket ERP ומשרתת כ-1,000 לקוחות בארץ ובחו"ל.

זיו שליו

סמנכ"ל תפעול
זיו שלו הינו מומחה מוביל בתחום ניהול והובלת פרויקטיי תוכנה עם התמקדות בתחום מערכות המידע. בין היתר אחראי זיו על הובלה וניהול של תחום ה-SAP Business One ו-SAP ByDesign בעל ניסיון מצטבר של יותר מ-25 שנה בתחום הטכנולוגיה והינו ממייסדי החברה ועובד בה למעלה מעשרים שנה וכמו כן שימש כמנכ"ל החברה כשנה ומחצה.

תמיר משה

סמנכ״ל פיתוח
אחד ממייסדי קומפליט ומנהל הטכנולוגיות מאז הקמת החברה. תמיר מוביל את תחום הפיתוח תוך מימוש חזון לאספקת פתרונות ייחודיים ומובילים ללקוחות החברה . תמיר הינו בעל תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מהטכניון ובוגר ממר"ם (יחידת המחשבים של צה"ל). לתמיר ניסיון וידע רחבים הן בפיתוח והן ביישום של מערכות מידע הן בתחום הצבאי והן בתחום האזרחי.
יוסי אררה

יוסי אררה

סמנכ״ל שיווק ומכירות
יוסי בעל ניסיון מצטבר של יותר מ-20 שנה בתחום השיווק והמכירות. יוסי החל את דרכו בחברת קומברס ומשם המשיך לחברות ECI וחברת FTS. בשנת 2007 פתח חברת שיווק ןפרסום מצליחה עם מאות לקוחות בתחומים שונים. כיום מנהל יוסי את תחום השיווק והמכירות ב"קומפליט" וכמו כן את תחום שיתופי הפעולה עם שותפים עסקיים ופתרונות תוכנה משלימים.

צביקה רוטשטיין

סמנכ"ל תפעול
בעל ניסיון מצטבר של 20 שנה בתחום מערכות המידע במגוון ענפי משק וטכנולוגיות. בעל תואר ראשון בכלכלה ומתמחה בגישור שבין צרכים עסקיים ויעדים אסטרטגיים של ארגונים – לטכנולוגיה . מנהל את הלקוחות הגדולים בחברה ומתמחה באינטגרציה וארכיטקטורות מורכבות. בתפקידו הקודם שימש צביקה כיועץ ארגוני ומביא אתו הבנה עסקית מעמיקה של צרכי הלקוח בשילוב עם התמחות עמוקה בפתרונות.

מעיין בן-דוד

סמנכ״לית כספים
מעיין, רו"ח בעלת תואר B.A במנהל עסקים וחשבונאות (התמחות משנית בחשבות וניהול כספים) בהצטיינות במסלול האקדמי המכללה למנהל. למעיין ניסיון במגוון תחומים עסקיים ופיננסיים ובעלת מומחיות גבוהה בתחום החשבונאי והכלכלי, כמו כן משמשת כסגל הוראה בכיר בשנת ההשלמה בבית הספר לחשבונאות המסלול האקדמי המכללה למנהל. בתפקידה הקודם כיהנה כסמנכ"ל כספים בקבוצת קרנות השקעה וליוותה חברות רבות במיזוגים, רכישות ובהנפקות ראשונות לציבור מטעם פירמת בוטיק Elgarissy & Co.

ענת פרץ

HR
ענת פרץ

אודות מג'יק תעשיות תוכנה

מג’יק תעשיות תוכנה בע”מ היא חברה ישראלית בין לאומית הנמצאת בשליטתה של פורמולה מערכות.
מג’יק היא יצרנית טכנולוגיה של כלי פיתוח – Magic xpa – וכלי אינטגרציית תוכנה – Magic xpi –

מג’יק תעשיות תוכנה נסחרת בבורסת נסדא”ק ובבורסה לניירות ערך בתל אביב.

למג’יק מספר חברות בנות באירופה ארצות הברית ויפן, עשרות רבות של שותפים ובתי תוכנה המפתחים על בסיס הטכנולוגיה שלה, ומספר גדול של משתמשי קצה העושים שימוש במערכות המבוססות על טכנולוגיות שלה. 

Let’s Collaborate

We’d love to hear from you

מעוניינים לדבר עם מחלקת השיווק והמכירות?
נשמח לעזור לכם, אנא מלאו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם.
לפניות טכניות – מרכז תמיכה

Skip to content